Didelės problemos – lengvi sprendimo būdai su „Vaistinėlė”

Vasario 10, 2016
+14
+14 -0

Kai išėjau iš ginekologinio kabineto, rodos, mano visas pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Nemaniau, kad ilgai užsitęsę pilvo skausmai man padovanojo“ tokią klastingą ligą. Pamenu, tą dieną vienoje rankoje laikiau ginekologo išrašytą siuntimą į ligoninę, kitoje – mobilųjį telefoną. Reiks gyventi kitaip. Reiks, – pagalvojau sau tyliai mintyse…

Lemtingas pokalbis prie kavos puodelio

Buvo sekmadienio popietė, su drauge susitikome senamiesčio kavinėje. Pliurpėme apie viską ir nieką. Staiga mūsų pokalbis pakrypo intymių temų link. Prasitariau jai, kad mane vargina menstruacijų skausmai, kad po mėnesinių pasirodo rudos išskyros, dažnai būnu prislėgtos nuotaikos, nors, rodos, tam visai priežasties nėra. Mane išklausiusi draugė liūdnu balsu tarė:

 Brangioji, nenoriu tavęs liūdinti, bet man atrodo, kad tau endometriozė. Tada ji parodė savo mobilųjį telefoną ir joje įrašytą programėlę „Vaistinėlė“ sakydama:

– Matai, čia yra surašyti mano vaistai, juos geriu jau keletą mėnesių. Turiu gerti kelis kartus per dieną, gerai, kad po ranka visada turiu telefoną. Automatiniai programėlės ,,Vaistinėlė” priminimai man  neleidžia užmiršti, kad turiu išgerti vaistus. O va čia, žiūrėk, yra kalendorius, aš žymiu ne tik savo vaistų gėrimo laiką, bet ir menstruacijų ciklo dienas. Va, žiūrėk dar rugpjūčio mėnesį mano menstruacijų ciklas buvo trumpas, o dabar jau po truputį susitvarko!, – įnirtingai gestikuliuodama ir rodydama į mobiliosios programėlės „Vaistinėlė“  kalendorių man dėstė draugė.

Išsigandau ir jau kitą dieną paskambinau į polikliniką, užsiregistruoti vizitui pas ginekologą.

"Automatiniai programėlės ,,Vaistinėlė” priminimai man neleidžia užmiršti, kad turiu išgerti vaistus."

Vizitas pas ginekologą

Kaip ir kiekvienas vizitas pas ginekologą, taip ir šis man buvo ne itin malonus. Jį aptemdė išankstinė mano nuostata apie ligą, o ginekologas ją tik dar kartą ramiu ir santūriu balsu patvirtino:

– Taip, jums endometriozė – viena iš klastingiausių jaunų moterų ligų.

Išėjus iš ginekologinio kabinėto mane užplūdo prisiminimai. Juk stiprūs mėnesinių skausmai mane vargino nuo pat jaunystės. O mama vis guosdavo: „Pagimdysi ir praeis, pamatysi, man taip buvo, tai ir tau taip bus“, – tokie jos žodžiai visą tą laiką ramino mane. „O dabar? Kas dabar bus? Juk per šią ligą galiu ateityje nesusilaukti vaikų?“, – kai taip pagalvojau, atsisėdau ant suolelio ir pravirkau.

Didelės problemos – maži sprendimo būdai

Pradėjau kovą su klastinga liga. Kadangi buvau jauna, 27 metų moteris, planavau pastoti, ginekologas man neišrašė medikamentinių priemonių šiai ligai gydyti. Kitaip, nei mano draugei, ginekologas man paskyrė chirurginį gydymą. Pamenu, tos dienos buvo tikrai nelengvos. Daug laiko praleisdavau akis įbedusi į mobilųjį telefoną. Prisiminiau, kaip draugė man pasakojo apie savo ligą ir vis rodė tą programėlę „Vaistinėlė“. Tada nesupratau tos programėlės naudos, o dabar, kai pati parsisiunčiau ir pradėjau ją naudoti, supratau, kad didelės problemos gali būti išsprendžiamos mažų sprendimo būdų pagalba. Programėlėje „Vaistinėlė“ pradėjau žymėtis savo menstruacijų ciklą, vizitus pas gydytoją.

Pamaniau, kad savo patirtimi reikia pasidalinti ir su močiute, kuri namuose, savo stalčiuje turi dešimtis rūšių įvairiausių vaistų. Radau būdą, kaip jai būtų galima padėti su jais susitvarkyti.

Tegyvuoja močiutės mobili namų vaistinėlė!

Mano močiutei 78 metai, kiekvieną kartą, kai pas ją apsilankau, matau, kaip ji vargsta ieškodama vaistų savo stalčiuose. Nusprendžiau jai padėti. Padovanojau savo seną išmanųjį telefoną, įrašiau programėlę „Vaistinėlė“ ir pamokiau močiutę, kaip reikia ja naudotis. Senolė, matydama vaistų inventorizaciją, juokėsi ir dėkojo man sakydama:

–  Vaikeli, nemaniau, kad bus taip paprasta ja naudotis. Mūsų laikais mes viską buvom įpratę rašyti ant lapelio, dažnai pamesdavom. O dabar, žiūrėk, viskas kompiuteriuose, telefonuose. Kaip gerai!  – džiūgavo mano močiutė.

Matydama ją tokią laimingą dar įvedžiau į kalendorių jos vizitus pas gydytojus, priminimus apie kasdien geriamus vaistus. Ir viso to tikrai pakako, kad bent kiek palengvinčiau savo močiutės kasdienybę.  

Pabandykite ir Jūs pasinaudoti išmaniąja programėle „Vaistinėlė”. Ieškokite naudodami google.play.

              

 

 

 

 

 

+14
+14 -0
  • vaistai
  • Homeopatiniai vaistai
  • Vaistai nuo utėlių
  • Vaistinės
  • Namų vaistinėlė

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *