Trys „ginklai“ kovoje su skausmingomis aftomis

Rugsėjo 05, 2016 | L.Rimgailė
+17
+17 -0

Kai Jus kas nors puola, ką Jūs darote? Žinoma, kad ginatės. Nesvarbu, ar tai būtų žodinis konfliktas, ar fizinis smurtas, visuomet reikia pakovoti už save. Lygiai taip pat reikia gydyti ir įvairias ligas. Jei kamuoja burnos opos, kovoja prieš jas padės šios medicinos priemonės.

Kada metas ieškoti „ginklų“ burnos opoms gydyti?

Jei Jus ir Jūsų artimuosius ėmė nuolat varginti burnos opos, įvairios žaizdelės burnoje, išeitis gali būti viena – ieškoti medicinos priemonių ir tikėtis greitai laimėti kovą prieš nemalonias burnos opas.

Kaip? Ogi visai paprastai: užtenka išsirinkti vieną iš trijų medikamentinių priemonių, kurios padeda gyti burnos opoms. Pavyzdžiui, „Anaftin“ grupės medicinos priemonės padės numalšinti skausmą, jų veikimas bus greitas, o skonis neerzins gumurio, šios medicinos priemonės puikiai tiks ir suaugusiems, ir vaikams.

„Anaftin“ gelis

Veiksmingai burnos opeles ir įvairias kitas žaizdelėms padeda gyti  „Anaftin“ gelis. Jo veikimo principas ir naudojimas yra labai paprastas. Tereikia vieną ar kelis lašelius gelio patepti ant burnos opelės, pakenktos vietos ir jau labai greitai pastebėsite, kaip nemalonūs, burnos opų keliami simptomai sumažės: „Anaftin“ gelis padengs opelę apsaugančia plėvele, padės apsaugoti ją nuo tolesnio dirginimo.

Kaip ir bet kokia liga, taip ir burnos opos, kelia baimę dėl infekcijos. Gera žinia ta, kad apsauginė plėvelė gali padėti apsisaugoti nuo infekcijos patekimo į pažeistą vietą.

Skundžiatės, jog vos ne kas pusę metų tenka lankytis pas odontologą? Ir ne šiaip reguliariai, bet dėl to, jog burnoje nuolat atsiranda kariesas, periodonto ligos. Taigi, kas lemia tai, jog vienų žmonių burnos būklė yra itin gera, o kitų – prasta? Kodėl, atrodytų, kuo puikiausiai prižiūrimoje burnoje, kartais ima ir atsiranda visi tie nelemti virusai ir bakterijos?

Plačiau:

Burnos ligos: kaip jų išvengti?

„Anaftin“ purškalas

„Anaftin“ purškalą su suaugusiųjų pagalba itin mėgsta naudoti mažieji. Jiems gydymo procesas tampa tarsi žaidimas: užpurkšti keletą lašų „Anaftin“ ant burnos opelės yra įdomu ir naudinga. Skausmas, kurį sukelia burnos žaizdelės, užpurškus „Anaftin“, ima mažėti, o purškalo sudėtyje esantis alavijas palaiko natūralų gijimo procesą, sustiprina drėkinamąjį poveikį bei padeda nuraminti sudirgusias vietas.

Gijimo procesą skatina ne tik alijošius, kuris yra medicinos priemonėje, bet ir hialurono rūgštis, kuri suriša vandenį ir padeda pakenktam audiniui sveikti. Taigi, kaip sakoma –  vienu šūviu (purškimu) nušausite du zuikus: gydymo procesas vaikui taps įdomus bei bus veiksmingas, daug veiksmingesnis nei naminės priemonės, kuriomis vis dar dažnai imame gydyti savo mažuosius…

„Anaftin“ burnos skalavimo skystis

Tikriausiai dauguma iš Jūsų rytais ir vakarais, kai išsivalote dantis, naudojate ir burnos skalavimo skystį. Šaunuoliai – burnos skalavimo skystis išties yra reikalingas norint palaikyti burnos higieną.

"Negydomos burnos žaizdelės gali praeti savaime, bet kam laukti ir kentėti, o jei dar bus komplikacijos jų negydant?"

Ar kada nors susimąstėte, jog burnos skalavimo skystis gali būti naudojamas ne tik kaip profilaktikos priemonė burnos higienai, bet taip pat skirtas ir burnos opų gydymui? Taip, burnos skalavimo skystis „Anaftin“ būtent tą ir daro. Pavyzdžiui, jei jus vargina aftinis stomatitas, burnos skalavimo skystis „Anaftin“ padės kontroliuoti skausmą, kurį sukelia mažos žaizdelės burnoje. Tokį burnos skalavimo skystį yra rekomenduojama vartoti 3 – 4 kartus per dieną, skalaujant burną mažiausiai 1 minutę, o išskalavus burną reikėtų bent valandą laiko nieko nevalgyti ir negerti.                                                                                                                  

Laimėjus kovą – pasilepinkit save

Negydomos burnos žaizdelės gali praeti savaime, bet kam laukti ir kentėti, o jei dar bus komplikacijos jų negydant? Ne, geriau kovoje prieš burnos opas turėkite „ginklus“.

Sėkmės mūšyje, juk neverta kentėti. O nugalėjus burnos opas, pasveikus, save galima pasilepinti ir aštria Charčio sriuba, kurią, tikriausiai, taip mėgstate, tačiau dėl burnos opų keliamo skausmo, negalėjote valgyti…

 

+17
+17 -0
  • Burnos kandidamikozė
  • Dantys
  • Žaizdos
  • Blogas burnos kvapas
  • Burnos ertmės chirurgija
  • Burnos chirurgija

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *