Granegis (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis hf
Veiklioji medžiaga: Granisetronas
Stiprumas: 2mg

Granegis sudėtyje yra vaisto, vadinamo granisetronu. Jis priklauso vaistų grupei, kuri vadinama „5-HT3 receptorių antagonistais“ arba „antiemetikais“. Šios tabletės yra skirtos tik suaugusiems pacientams.

Granegis vartojamas dėl tam tikro gydymo, pavyzdžiui, vėžio chemoterapijos arba spindulinio gydymo, atsiradusiam pykinimui (šleikštuliui) ir vėmimui išvengti ar gydy

Granegis (2mg). Vartojimas

Granegis visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.

Granegis dozė skirtingiems pacientams yra nevienoda. Ji priklauso nuo Jūsų amžiaus, kūno svorio ir nuo to, ar vaistas skiriamas apsaugai nuo pykinimo ir vėmimo, ar gydymui. Reikiamą dozę Jums nustatys gydytojas.

Apsauga nuo pykinimo ir vėmimo

Pirmąją Granegis dozę Jums duos likus vienai valandai iki spindulinio gydymo ar chemoterapijos pradžios. Ji bus arba viena ar dvi tabletės po 1 mg, arba viena 2 mg stiprumo tabletė, ją po spindulinio gydymo arba chemoterapijos gersite vieną kartą per parą ne ilgiau kaip vieną savaitę.

Pykinimo ir vėmimo gydymas

Įprasta dozė yra arba viena ar dvi tabletės po 1 mg, arba viena 2 mg stiprumo tabletė, geriama vieną kartą per parą, tačiau Jūsų gydytojas gali nuspręsti padidinti dozę iki devynių 1 mg stiprumo tablečių per parą.

Pavartojus per didelę Granegis dozę

Jeigu Jūs manote, kad išgėrėte per daug tablečių, pasitarkite su gydytoju arba slaugytoju. Perdozavimo simptomas yra nestiprus galvos skausmas. Jūs būsite gydomas priklausomai nuo pasireiškusių simptomų.

Pamiršus pavartoti Granegis

Jeigu Jūs galvojate, kad praleidote dozę, pasitarkite su gydytoju arba slaugytoju.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Nustojus vartoti Granegis

Nenustokite vartoję vaistą dar nepasibaigus gydymo kursui. Jei vaistą nustosite vartoti, simptomai gali vėl pasireikšti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *