Septolete menthol

0
+0 -0

Gamintojas: KRKA,
Veiklioji medžiaga: Benzalkonio chloridas, Levomentolis, Pipirmėčių (Menthae piperitae) eterinis aliejus, Eukaliptų (Eucalyptus globulus/Eucalyptus fruticetorum/Eucalyptus smithii) eterinis aliejus, Timolis

Septolete menthol pastilės vietiškai naikina mikrobus. Jų sudėtyje yra antiseptiko benzalkonio chlorido, kuris naikina daugelį bakterijų ir grybelių bei šiek tiek slopina virusų vystymąsi. Šios pastilės dezinfekuoja burną ir gerklę, todėl mažina jų uždegimą bei (svarbiausia) apsaugo nuo sunkesnio bakterinio uždegimo.Mentolis bei eterinis pipirmėčių aliejus malšina skausmą ir suteikia pastilėms malonų gaivų skonį. Timolis, kaip ir benzalkonio chloridas, sukelia mikrobus naikinantį poveikį. Eterinis eukaliptų aliejus veikia antiseptiškai ir mažina viršutinių kvėpavimo takų gleivinės paburkimą.

Septolete menthol pastilės tiesiogiai veikia burnos bei ryklės infekcinės ligos sukėlėją, neleidžia infekcijai plisti ir mažina jos sukeltus nemalonius pojūčius.

Septolete menthol pastilių vartojama vietiniam peršalimo ar gripo sukeltų lengvų burnos ir ryklės infekcinių ligų (ryklės uždegimo, burnos gleivinės, dantenų, ar migdolų uždegimo gydymui (kartu su kitais vaistais).

Septolete menthol. Vartojimas

Dozavimas suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams

Septolete menthol visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate kreipkitės į gydytoją arba į vaistininką.

Suaugusių ir vyresnių kaip 12 metų vaikų paros dozė yra ne didesnė kaip 8 pastilės. Ji vartojama sučiulpiant po 1 pastilę kas 2-3 val.

Dozavimas 4-10 metų vaikams

4-10 metų vaikų paros dozė yra ne didesnė kaip 4 pastilės per parą, 10-12 metų vaikų –ne didesnė kaip 6 pastilės per parą. Ji vartojama sučiulpiant po 1 pastilę kas 3-4 val.

Šio pastilių negalima vartoti prieš pat valgį ar valgio metu.

Pavartojus per didelę Septolete menthol pastilių dozę

Įvertinus pastilėje esančių medžiagų kiekį, perdozavimas praktiškai neįmanomas. Jei suvartojama daug pastilių, gali atsirasti virškinimo trakto sutrikimų: pykinimas, vėmimas bei viduriavimas. Pasireiškus tokiam poveikiui, nedelsdami nutraukite vaisto vartojimą, gerkite daug vandens arba pieno ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Septolete menthol

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistąją.

Nustojus vartoti Septolete menthol

Tokių pokyčių nėra.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *